środa, 21 marca 2012

BRAKI W UZĘBIENIU Nie bijcie mnie!

Braki w uzębieniu - punkowa kapela z Mławy. Z ich nazwą wiąże się ciekawa historia, że podkradła ją im inna kapela, która grała w pobliskiej wiosce Podkrajewo. Ta druga chyba jednak nie zaistniała jakoś bardziej na scenie punk.

10 komentarzy:

 1. To demo zespół BwU wysłał jako taśmę zgłoszeniową do Jarocka, i z suksesem bowiem zostali zakwalifikowani do występu, co też zostało odnotowane w jaorocińskim Szmolderze.
  Ostatecznie nie wystąpili - i tu moje pytanie -why? Na przesłuchaniach ich nie było. Dlaczego?
  Miesiąc (konkretnie 2 miechy) z hakiem później było Róbrege, obok Intersalslo z gwiazdami typu Dezerter była też impreza towarzysząca na Łowickiej, i tam pojawił się m.in. pewien zespół z Mławy...

  Peter S.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ach, no i te frażolety w kawałku ZSMP. Mistrzostwo świata...................... nawet amator może mieć przebłyski geniuszu (a nawet powinien). Coś pięknego, kocham ten stuff.

  Peter S

  OdpowiedzUsuń
 3. chodzil tez na kasetach ich dobrze nagrany koncert gdzie na poczatku wlasnie cos mowia o tym ze mieli grac w jarocinie

  OdpowiedzUsuń
 4. Może i mieli ale nie zagrali i dlatego przepadli i nikt o nich nie pamięta. Grały za to 100 razy większe gówna typu Rekrut, Okres, Formacja BW, Paranoja, Raut itp i i teraz uchodzą za legende.

  OdpowiedzUsuń
 5. juz nie pierdol ze rekrut, paranoja, raut nsc czy formacja bw to gowna bo oni przynajmniej mieli koncerty.Zreszta tobie to by chyba bardziej pasowaly kapelki rodzaju chlopcy z placu broni, sztywny pal azji, farben lehre, czy kult. Choc kto wie moze za ostro graja dla ciebie?

  OdpowiedzUsuń
 6. Te kapelki grają tak cieniutko jak twoje argumenty. Fakt że posiadasz w swoich zbiorach konsoletowe wersje występów ww. zespołów nie czyni z nich artystów. Wręcz przeciwnie - to obnaża ich twórczą mizerie.

  OdpowiedzUsuń
 7. chyba nie lubisz specjalnie trzeciej ligi, wcale nie twierdze ze sie umywwaja to abaddonu rejstrcji czy moskwy. ale z tym ze to "gowno" to dalej uwazam ze przesadzasz.

  OdpowiedzUsuń
 8. A ja na jakimś forum punkowym czytałem, że BWU o mały włos nie wygrały Jarocina. Trochę trudno byłoby wygrać w ogóle nie grając. Może to jakiś fan zagorzały napisał.

  OdpowiedzUsuń
 9. kojarzę z zespołu Witka Grzywińskińego, ale nie wiem na czym grał.

  OdpowiedzUsuń
 10. a nie zagrali w Jarocinie bo zapili pały przed koncertem, to wiem na pewno.

  OdpowiedzUsuń