środa, 17 lutego 2010

ZBOMBARDOWANA LALECZKA Syneczku ty nie umieraj

Zbombardowa Laleczka - punkowy zespół z Poznania prowadzony przez wokalistkę Gertrudę, która była ponoć z pierwszej załogi punkowej w tym mieście. Grupa wystąpiła m.in. na Jarocinie 85 i Róbrege. Jeden z ich utworów znalazł się na słynnym filmie Fala. Gertuda zdaje się mieszka lub mieszkała w Berlinie i ma podobno nowy zespół ROAD KILL RECIPES.


Nagrania z Jarocina od Zwanziga - dzięki, jakość jest jaka jest ale lepszej pewnie nie będzie. Dodatkowo od Pyrdasia koncert z Poznania - dzięki.
Stary wywiad z któregoś numeru QQRYQ.
*****

ZBOMBARDOWANA LALECZKA - Jarocin 85
mediafire

ZBOMBARDOWANA LALECZKA - Live Cicibor Poznań 85
mediafire
15 komentarzy:

 1. Mój blog o kasetach:

  www.cud2.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Arturro - trzeba wierzyć że będzie. Juz i tak dzięki temu blogowi wypłyneło trochę nagrań, których wcześniej nie słyszeliśmy. Sprawy trzeba jednak nagłasniać a odezwą się ludzie którzy coś mają. Na to że nagrania nie wypływają albo bardzo powoli ma wpływ wiele czynników: niewiedza, lenistwo, obojętność, brak czasu (patrz-lenistwo), sknerostwo idt.

  OdpowiedzUsuń
 3. a także brak środków technicznych co jest bardzo częste

  OdpowiedzUsuń
 4. jeden numer z konsolety jest na kasecie Róbrege 85, prawdopodobnie więc był zarejestrowany cały koncert tylko gdzieś leży zakurzony lub na śmietniku historii

  OdpowiedzUsuń
 5. Zwanzig, gdybyś jeszcze miał w miarę przyzwoicie nagrany Fort BS z Jarocina 85 to byłbym wniebowzięty. A za Laleczkę wielkie dzęki, choć poza słynnym "Syneczku" to zespół taki sobie.
  M.

  OdpowiedzUsuń
 6. Mam tego Forta z radia, nagranie z konsolety ale trochę przesterowane albo co.

  OdpowiedzUsuń
 7. Właśnie o ten Fort mi chodzi, 1985, też nagrałem to z radia ale na szpulę która przeleżała wiele lat w piwnicy i okazało się że jest komplenie zniszczona od wilgoci, teraz nie do odtworzenia.
  M

  OdpowiedzUsuń
 8. no to zgramy, zgramy

  OdpowiedzUsuń
 9. Czytaj Jędruś i się ucz: "sknerostwo". Kol. Zwanzig nie zamierza zabrać swojego archiwum do grobu, a wręcz - z jego udostępniania - czerpie radość. Pozdrawiam Obu Panów.

  OdpowiedzUsuń
 10. A pro po Róbrege,miałem kiedyś (niestety )kasetę ,na stronie A był cały koncert DEUTERa zaś na stronie B koncert PROWOKACJI (wszystko z miksera).Kasetę pochłonęła jedna z czterech moich przeprowadzek jednak ktoś to może jeszcze gdzieś ma i kiedyś miejmy nadzieje wypłynie na szersze wody.

  OdpowiedzUsuń
 11. ma moze ktos Laleczke koncert z Poznania....w spoko jakosci?kiedys to mialem dobrze nagrane ale poszlo sie jebac razem z dyskiem i juz nie moge tego jakos obczaic na necie...poza tym chujowym dokumentem.Co do Robrege to nie jestem pewien,ale mam z 85 jakies kasety grundigowe,dawno tego nie sluchalem ale jakosc byla spoko z tego co pamietam.Jak da rade to wrzuce jeszcze w tym roku :)
  Robak

  OdpowiedzUsuń
 12. Kim jesteś słynny Zwanzigu ? Poszukujemy starych nagrań, fotek, filmów itp.... w szczególności kapel wrocławskich...


  Zapraszam na stronę naszego filmu www.punkzwrocka.pl


  dozo pozdro

  tomek

  OdpowiedzUsuń
 13. mam gdzies z nimi wywiad z jakiegos starego zina

  OdpowiedzUsuń
 14. wywiad już wklejony, bo też go znalazłem

  OdpowiedzUsuń
 15. właśnie - trzeba wierzyć, że wypłyną nagrania lepszej jakości :)
  http://www.przeklej.pl/plik/zbombardowana-laleczka-85-jarocin-12-rar-0025ag9ob3t53sp

  OdpowiedzUsuń