środa, 25 lutego 2009

BEXA LALA Nowy swing

Bexa Lala po raz drugi. Zespół, który wymieniany jest w czołówce polskiej awangardy lat osiemdziesiątych obok formacji Kirkut Koncept, Kormorany - Raj, Radio Warszawa. Tym razem dzięki uprzejmości 'eljanusza' legendarna kaseta Nowy Swing.
Jeżeli ktoś posiada drugą legendarną kasetę "Słoń" też fajnie było by ją tu umieścić. Ciekawe z jakiej sesji pochodzą utwory, które udostępnione były wcześniej przeze mnie. Obie pozycje w latach 90-tych wydała Fala.8 komentarzy:

 1. pozdrowienia dla eljanka :)
  p.

  OdpowiedzUsuń
 2. a własnie właśnie, Radjo Warszawa czy jak kto woli Familja Radjo Warszawa - moze ktoś gdzieś posiada i ma dobre serce?
  p.

  OdpowiedzUsuń
 3. podpisując się pod poprzednim postem prosiłbym jeszcze, o ile to możliwe, o "fragmenty nieznanego" instant art; a może dałoby radę zamieścić cokolwiek z budimex 55 czy r-27? pozdrawiam! dziękuję za genialne posty!

  OdpowiedzUsuń
 4. Genialny pomysł aby ratować od smierci zapomnienia nagrania grup które nie zaistniały nigdy szerzej a nieraz są arcyciekawe. Pozdrawiam i życzę ciekawych pozycji.
  A przy okazji zapytam. Ma ktoś może wiedzę gdzie i czy znajdę do zassania gdzieś Miasto Nie Spało i jakieś nagrania grupy Apogeum z Wołomina. Wydali nawet płytę ale już inna muza była niż jak debiutowali w Jarocinie.

  OdpowiedzUsuń
 5. mam gdzieś Słonia

  @ psik

  OdpowiedzUsuń
 6. @psik - wrzuc gdzies tego "Słonia" do ściągnięcia.

  Stina.

  OdpowiedzUsuń
 7. Słoń bedzie juz niedługo, @psik na razie na wakacjach jest więc cierpliwości

  OdpowiedzUsuń
 8. OK, dzieki!

  Stina.

  OdpowiedzUsuń